Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Główny zakres świadczonych usług to wykonywanie pełnego zakresu robót remontowo-budowlanych, na które składają się między innymi:

  • termomodernizacja obiektów budowlanych,
  • remonty i budowa domów jednorodzinnych w różnych technologiach,
  • roboty wykończeniowe we wszystkich typach obiektów budowlanych,
  • budowa nowych i modernizacja, a także adaptacja starych kotłowni,
  • budowa obiektów handlowo-usługowych.

Specjalizujemy się również w pracach wykończeniowych, adaptacyjnych i projektowaniu wnętrz budynków. Jest to dla nas inspirująca praca ponieważ zmiana trendów jak również postęp technologiczny w tej gałęzi usług jest bardzo zauważalny.
Wieloletnia działalność w branży budowlanej to znajomość rynku i potrzeb klienta. Nabywcy usług remontowo-budowlanych oczekują przede wszystkim terminowości, rzetelności i uczciwości. Właściwa koordynacja robót, profesjonalizm pracowników, odpowiednie zaplecze techniczne oraz prawidłowy nadzór pozwalają naszej firmie sprostać oczekiwaniom inwestorów.
We wszystkich tych działaniach wdrożono nowoczesne rozwiązania technologiczne i organizacyjne z zastosowaniem materiałów produkcji krajowej i zagranicznej, co pozwoliło osiągnąć bardzo dobrą jakość i oczekiwany rezultat. Nabywcy powyższych usług budowlanych to prywatni inwestorzy powstających budynków oraz właściciele lub zarządy już istniejących obiektów.
Obecnie działania nasze zmierzają w kierunku wykonywania usług budowlanych na rzecz większych przedsięwzięć (remonty i budowa istniejących obiektów infrakstruktury), często wymagających współpracy z wieloma podwykonawcami. Kontakty, które dotychczas nawiązaliśmy pozwalają nam angażować się w coraz większe przedsięwzięcia.
Wizerunek Firmy, pragniemy wyrazić poprzez pełny zakres usług remontowo-budowlanych oraz działalność handlową, co mamy nadzieję zachęci Państwa do współpracy.Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć