Zakład Remontowo-Budowlany
Stefan Zajk

Kliknij aby powiększyć

Jesteśmy firmą prosperującą na rynku usług budowlanych od 1987 roku. Początki naszej działalności to realizacja remontów pomieszczeń mieszkaniowych. Jednak dzięki uporowi, wierze we własne siły i zainteresowaniu zagadnieniami budowlanymi, stworzyliśmy przedsiębiorstwo liczące się obecnie na lokalnym rynku usług budowlanych.

Postęp techniczny jaki dokonuje się w branży budowlanej jest dla nas wyzwaniem. Ciągła poprawa jakości materiałów, jak i aspektów związanych z ich stosowaniem, wymagają od nas pogłębiania swej wiedzy i umiejętności. Sprostanie tym warunkom ma ścisły związek z terminowością i jakością realizowanych przedsięwzięć.

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat technika, umiejętności, wymagania oraz jakość świadczonych usług znacznie wzrosty, co widać w wykonywanych w ostatnim czasie projektach polegających na kompleksowych remontach i unowocześnianiu obiektów infrastruktury między innymi: szkoły, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, szpitale, komendy straży pożarnej, obiekty wojskowe, urzędy miasta i gminy, instytucje finansowe. Szeroki wachlarz ustug budowlanych świadczy o profesjonalizmie naszej firmy oraz jej pracowników.

Kliknij aby powiększyć

W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji robót budowlanych.

Mając duże doświadczenie zawodowe potrafią je rozwiązywać, ale przede wszystkim wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać. Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi oraz dostawcami materiałów budowlanych i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań, w stosunkowo krótkim okresie czasu. W tej chwili nasze usługi staramy się świadczyć na jak najwyższym poziomie.By sprostać wymaganiom naszych klientów, w najbliższej przyszłości obok posiadanych już certyfikatów i referencji, będziemy wprowadzać odpowiednie systemy jakości, by jeszcze bardziej poprawić jakość usług budowlanych.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ostatnie dwie dekady oraz portfel wykonanych przedsięwzięć budowlanych pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość.